Lvl-Up Nedir?

LvL-Up, hayatta olduğumuz halimizden daha iyi bir halimize geçişinizin odaklanmasını ve planlamasını yaparken hem zihnizi, hem duygularınızı, hem enerjinizi daha iyi kullabilmenizin güncelemelerini yapabildiğiniz etkili ve özgün bir çalışmadır.
Oyunlaştırma teknikleri (gamification ) ile Zen öğretilerinin harmanlanması ile hem anda kalmak , hem de ilerlediğiniz yoldaki doğru inisiyatif kulanabilme motivasyonunu yüksek bir şekilde bağ kurabilmenizi sağlar. Böylece yaşamınızda gerçekten ne ile uğraşmak istediğinizi keşfetmek ve onu gerçek kılmak eğlenceli bir maceraya dönüşür.

Zihnizi , enerjinizi ve duygularınızı arındırarak , yaşamızdaki hissedebilme , düşünebilme ve kararlar alabilme veriminizi arttırır.
Nefes alma tekniklerini yaşamınızın içine adapte ederek özgüveninizin ve motivasyonunuzun dengesini sağlamlaştırır. Daha verimli düşünebilip yaratıcılığınızı pekiştirir.
Farklı meditasyon teknikleri ile enerjinizi yükseltmek ya da sakinleştirmenin yöntemlerini öğrenirken dilediğiniz zaman sakinleşmek, dilediğiniz zaman da daha yüksek kapasitede düşünebileceğiniz ve niyetlerinize göre modunuzu değiştirebilmenizin yöntemlerini öğrenebilirsiniz.

Tarot kartları ile de hem içinizdeki hemde dışınızda olmak olan herşeyin sebep sonuç ilişkilerinin taşlarını yerine oturtup , kararsızlıklarınız ve şüphelerinizden arınıp bütünleşmenize doğru daha rahat ilerlersiniz..
LvL-Up çalışmasını isterseniz yılda bir defa isterseniz de haftalık ya da aylık olarak düzenli yapın, çalışma önceniz ve sonranızda büyük bir fark yaşarsınız..

LvL-Up Yourself
LvL-Up The World