Lvl-Up Hakkında Bilgiler

LVL-UP Koçlugu Nedir ?


Kendinizi gerçeklestirme yolunda oldugunuz halinizden daha iyi halinize geçiste kendinize odaklanarak avantajlı oldugunuz yönlerinizi farkederek nasıl daha iyi kullanabileceginizin yollarını irdelerken bu süreçte kendi kendinize koydugunuz sorun döngülerini de farkedip nasıl üstesinden geleceginize dair farkındalık, dengelenme, çözümlenme ve gerçek niyetlerinize dogru ilerlemenize dair planlamaları yapabileceginiz bir kisisel gelisim seansıdır.

Gamification (oyunlastırma) teknikleriyle , Zen ile anda kalma , nefes ve beden farkındalıgını Tarot kartları esliginde yapılan bireysel irdeleyisler esliginde eglenceli bir kisisel farkındalık oyununa çevirirken sizin için gerçekten önemli olan ve olmayan durumlarınızla ilgili ayrımları yaparken basarmak istediginiz niyetlerinize dogru da hemen uygulmaya baslayabileceginiz planlamalar yapmayı hedeflemektedir.

LVL-UP Çalısmasında Tarot'un Yeri Nedir


78 kartın semboller bütünlügünden olusan Tarot hem kendimiz ile yüzlemek hem de içimde bulundugumuz sürecin dinamiklerinin farkında olarak kendimize dair tasları yerine oturtabilmek adına harika bir araçtır. Genel anlamda gelecekte olacak olanları ögrenmeye yarayan bir fal türüymüs gibi olmasının aksine tam olarak içinde bulundugumuz durum üzerinde gelecegimizi sekillendirmemizi kolaylastıran bir kehanet sistemidir.

LVL-UP Çalısmasının Faydaları Nedir ?


- Baskalarına dair beklentilerinizi azaltıp, kendinize olan güveninizi ve bireyselliginizin gücünü arttırmak. - Duygusal ve Zihinsel Dengenizi Arttırmak - Kendinize Dair Dürüstlük Seviyenizi Yükseltmek - Gerçek Niyet ve Hayallerinizi Anlamaya Dogru Yönelmek - Hayallerinizin Planlamasını ve asamalarını belirlemek - Oyun görevleri gibi günlük olarak uygulayabileceginiz süreçler olusturmak. - İnsan iliskilerinizdeki samimiyeti yükseltmek. - Her türlü duygusal ve insani iliskilerinizin derinligini arttırmak. - Yasamınız gelis ve gidisatına yukarıdan bakarak sürecinizin daha farkında olmanın avantajlarını farketmek. - Sebebini dısarıda aradıgınız fakat aslında içsel olarak sürdürmekte oldugunuz hataları fark edip çözümleriyle birlikte üstesinden gelmek. - Fiziksel, duygusal ve zihinsel bagımlılıklarınızın etkisini azaltmak