Noyan Sama Kimdir?

24 Eylül 1983'de İzmirde doğdu. Küçük yaştan itibaren yaşamın herkes tarafından normal görülen yüzünün ötesindeki gizemlere olan merakı onu maneviyata ve kendini anlamaya sürükledi. Metafiziğe duyduğu çekimi psikoloji ile destekleyerek yaşamla hem uyumlu olabilmek hem de asimile olmamak arasındaki dengelerde kendi özgünlüğünü farkedebilmek ve yaşabilmek arasındaki çizgide kendisini özgür kılabilmek hayattaki birinci önceliği oldu.

Spiritüellik alanında farklı üstadlardan inisiasyon yoluyla öğrendiklerini moderm psikolojik kaynakları araştırarak doğrumalarının özgün yollarını kendi yaşamında uygulayarak pekiştirdi. Oyun oynamayı her daim çok sevdi ve yaşamın kendisini de bir oyunmuşçasına yaşarken öğrenmekte olduğu her şeyi de oyun algoritmaları üzerinden herkes için daha keyifle anlaşılabilir ve uygulanabilir kılmaktan mutlu.

Reklamcılık , Modellik , Hizmet sektörü gibi bir çok farklı mesleklerde yaşamın içerisinde bulundu. Şu an oyun oynamayı çok seven genç nesillerin oyunlar dünyasında yaşadıkları kendilelerini gerçekleştirme heyecanını gerçek dünyada maddi ve manevi özgürlük deneyimine dövüştürebileceği sistemler üzerine çalışmakta.